Klub chovatelů německého krátkosrstého ohaře Praha www.kchnko.crolink.cz

Lesan

S rozšířením přístupu na internet přichází i z řad loveckých kynologů, členů různých chovatelských klubů jednotlivých plemen, požadavek na vlastní internetové stránky. Jedny z novějších má Klub chovatelů německého krátkosrstého ohaře Praha (KCHNKO).

Úvodní stránce (a každé další) dominuje logo a název klubu. Odkazy na dílčí sekce jsou seřazeny v liště pod názvem klubu. Po kliknutí myší na příslušný odkaz se ve sloupci na pravé straně obrazovky rozvine podrobnější menu.

Zmíněné dílčí sekce jsou čtyři. První sekce Plemeno NKO je, jak vyplývá již z názvu, zaměřena na plemeno krátkosrstého ohaře a jeho vývoj. Důležitou součástí je standard FCI. V sekci KCHNKO najde návštěvník informace klubu od jeho založení až po současnost. Součástí jsou také stanovy klubu, adresář členů výboru a předsedů poboček klubu. Samozřejmostí je možnost stažení členské přihlášky.

Sekce Akce a Informace obsahují pozvánky na klubové zkoušky, výstavy a údaje o klubovém Zpravodaji, který bude možné stáhnout i v elektronické podobě.

Internetové stránky KCHNKO Praha přispívají ke kultivovanému zprostředkování informací z oblasti lovecké kynologie. Na internetu nejsou v tomto směru osamocené, takže se v našem seriálu s loveckými psy určitě zanedlouho znovu setkáme.

Pokud víte o zajímavých stránkách s mysliveckou tématikou (mohou být i zahraniční), napište nám o nich.
Pošlete svou recenzi!

Svět myslivosti na Facebooku