Německý myslivecký server jagd.de

 

{mosimage}

00INT

Německý myslivecký server jagd.de

Internet dnes nabízí spousty zajímavých a užitečných informací i pro myslivce. Jeho obrovskou předností je možnost podívat se na to, jak se hospodaří se zvěří téměř kdekoli na světě. Zajímavé jsou stránky našich nejbližších sousedů. Za návštěvu a podívání jistě stojí např. německý myslivecký server http://jagd.de/.

Na těchto stránkách oceníme především obrovské množství informací o myslivosti v Německu. Kromě toho najdeme na tomto webu užitečné odkazy na další stránky. Jeho prostřednictvím se dostaneme na internetové stránky mysliveckých spolků a organizací hájících myslivost v Německu, ale také na několik odkazů na stránky zabývající se ochranou zvířat či přímo zaměřených proti myslivosti. Podstatnou část odkazů tvoři linky na státní správy, právní servery i databáze zákonů.

Praktickým myslivcům server nabízí odkazy na stránky s loveckými psy, zbraněmi, optikou a veškerým potřebným vybavením pro lov a pobyt v přírodě. Nechybí ani odborná diskuse na několik témat se spoustou příspěvků, jimiž se dá snadno procházet a pročítat je.

Pokud vás zajímají informace o myslivosti u našich německých sousedů a umíte německy, neměli byste popisovaný server na internetu minout.          

JK

Změna adresy webu Asociace profesionálních myslivců ČR

V červnovém čísle Světa myslivosti jsme zveřejnili informaci o internetových stránkách Asociace profesionálních myslivců ČR (APM). Během měsíce došlo k významné změně - APM se rozhodla přesunout stránky na vlastní doménu. Pro uživatele to znamená možnost rychlejšího procházení stránek, zlepšila se i grafická podoba a přehlednost. Nová adresa webu APM je: www.profimysl.cz.  

Redakce

Svět myslivosti na Facebooku