Aktivity Asociace profesionálních myslivců neustávají

 

{mosimage}

00POL

Aktivity Asociace profesionálních myslivců neustávají

Ing. David Vaca, Ph.D.

Slušný rozruch mezi našimi čtenáři způsobil rozhovor s prezidentem Asociace profesionálních myslivců ČR (APM) dr. ing. Liborem Řehákem v loňském květnovém čísle Světa myslivosti. Dodnes chodí do redakce dopisy, v nichž se polovina odesílatelů jízlivě ptá, kde dnes je APM se svými radikálními myšlenkami, jimiž sice rozčeřila hladinu české myslivosti, avšak do širšího povědomí nevstoupila a neuchytila se. Druhá polovina se naopak seriózně zajímá o aktivity APM. Faktem je, že od loňska o APM nebylo moc slyšet, její internetový zpravodaj dokonce zcela zanikl. V souvislosti s další činností APM jsme položili několik otázek ing. Zdeňku Bestovi, viceprezidentu APM a předsedovi jejího výkonného výboru.

LMDA lesnický a myslivecký digitální archiv

Digitální archiv časopisů

Archiv časopisů Svět myslivosti od roku 2000 je nyní k nalezení na adrese: lmda.silvarium.cz

Zpracovaná data lze prohlížet v digitální knihovně prohlížeče Kramerius 5, který je standardem národních knihoven. Data budou postupně doplňována s určitým zpožděním oproti aktuálnímu vydání.

Každý návštěvník může zdarma využívat pro vlastní (nekomerční) potřebu data LMDA pro vyhledávání informací obsažených v digitalizovaných titulech.

Svět myslivosti na Facebooku